+48 739986742 biuro@kopman.pl

USŁUGI MINIKOPARKA

Usługi minikoparki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie mieści się zwykła koparka. Jak wiadomo, w pewnych sytuacjach jest ona wręcz jedynym rozwiązaniem, o czym wiedzą firmy działające w różnorodnych branżach. Nasza firma oferuje Państwu wsparcie, w postaci wynajmu minikoparki na ustalony okres. Nasza usługa jest kompleksowa, dzięki czemu mają Państwo do dyspozycji także i transport, oraz w pełni przeszkolonego operatora.

Nasza usługa związana z minikoparką gwarantuje Państwu pełen profesjonalizm i zadowolenie. Usługami minikoparki zajmujemy się nieprzerwanie od kilku lat. W tym czasie obsłużyliśmy setki klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług. Nasze usługi wyróżnia posiadanie wszystkich niezbędnych uprawnień, szkoleń i certyfikatów. Podczas współpracy, zapewniamy Państwu pełne bezpieczeństwo, natomiast wszystkie nasze roboty są w pełni ubezpieczone.

W skład naszych usług wchodzi szeroki zakres robót ziemnych. Wszystkie nasze działania realizujemy w sposób szybki i fachowy, realizując wszystkie zadania, które zostały nam powierzone. Nasze usługi kierujemy zarówno w stronę osób prywatnych jak i firm, które potrzebują naszego wsparcia.

W skład naszych usług wchodzą między innymi wykopy pod kanalizacje teletechniczne, instalacje elektryczne, sanitarne czy gazowe. Wykonujemy także wykopy pod fundamenty budynków i ogrodzeń. Na Państwa życzenie wykonamy odwodnienia terenu, wyrywanie korzeni, melioracje i kompleksowe drenaże czy niwelacje i kształtowanie terenu. Nasza firma wykonuje także odwodnienia budynków mieszkalnych i gospodarczych czy odwodnienia terenów mieszkalnych, pól uprawnych. Zrealizujemy dla Państwa drenaże opaskowe budynków oraz drenaże liniowe terenów. Nasza firma wykonuje także rowy melioracyjne oraz przesadzanie krzewów. Wykopiemy dla Państwa przestrzeń pod szamba, przydomowe oczyszczalnie ścieków i inne zbiorniki, baseny, oczka wodne oraz kanały samochodowe.

Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność współpracy z solidną i w pełni doposażoną firmą. Posiadamy niezbędne doświadczenie, jakość podczas pracy, a także niezbędny sprzęt do wykonania dla Państwa wszelkich niezbędnych usług.

Nasza firma chętnie podejmie się wszelkich realizacji związanych z pracą minikoparki, dlatego jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa pytania i propozycje współpracy. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania, odnośnie naszych usług.

Gorąco zachęcamy więc do współpracy wszystkie osoby prywatne jak i firmy, które potrzebują wsparcia minikoparki. Nasi specjaliści, jak i specjalistyczny sprzęt jest gotowy do Państwa dyspozycji. Chętnie zrealizujemy wszystkie zadania, które wiążą się z pracą minikoparki.

Omówmy Twój projekt

Wypełnij formularz lub zadzwoń, aby umówić się na darmową konsultację.

Telefon

+48 739986742

E-mail

biuro@kopman.pl

Obszar działania:
cały Śląsk